Co vše jsme pro Vás schopni zařídit?

NAŠE SLUŽBY.

Mistři klempíři Vám k dispozici

Klempířina.

Klempířské prvky jsou nedílnou součástí každé střechy. Na správném oplechování je závislá podstatná část funkčnosti střešního pláště. Proto je klempířské řemeslo velice důležité a my klademe maximální důraz na preciznost a detaily. To nám umožnuje plně vybavena dílna a kvalitní ruční naředí Stubai.

Samostatnou kapitolou by mohla být plechová drážková (falcovaná) střešní krytina. Tento systém umožnuje široké množství různých tvarů, sklonů, kombinací. Hodí se jako část střechy, nebo jako celek a možno ji použít i jako fasádu. Pro výrobu drážkové krytiny používáme stroje Schlebach které vlastníme a sami dopravujeme na stavby. Díky tomu jsme flexibilní a časově úsporní při montáži.

Nový nebo starý krov?

Tesařina.

Nejstarší řemeslo, které má velkou tradici všude na světě.Základem každé střechy je krov. Jedná se o střešní konstrukci, která musí splňovat přísná kritéria,jakými jsou nosnost, požadovaný tvar, maximální prostor pro vnitřní využití ačasto naplňují i estetickou stránku.

Pokud se rozhodnete pro nový krov, je velice důležité vše promyslet a s tím Vám rádi pomůžeme. Váš projekt posoudíme a jsme schopni doplnit, bude-li třeba. Navrhneme, zda bude lepší krov řezat přímo na staveništi, nebo přípravu uděláme v zastřešené dílně. Domluvíme termín dopravy, jeřábu a montáže. Řezivo impregnujeme až po vyřezání všech spojů ještě před montáží.

S novými trendy přicházejí i nové materiály a technologie, např. lamelové krovy, lepené řezivo, kombinace s ocelí u namáhaných prvků. S tím vším již máme mnoho zkušeností, o které se s vámi rádi podělíme.

Kompletní řešení pokrývání Vaší střechy

Pokrývačina.

Fyzicky nejnáročnější část střechy. Na většině střech se jedná o několik tun krytiny, které je potřeba dostat na připravené podstřeší. U lehkých velkoformátových krytin je zase potřeba promyslet samotnou manipulaci na střeše. Opět Vám nabízíme kompletní řešení dopravy, manipulace a precizní montáže. Pokládáme všechny druhy střešních krytiny:

  • Betonové
  • Pálené

  • Asfaltové pásy

  • Plechové taškové

  • Plechové falcované

  • Cementovláknité

  • Polykarbonát

Minimalizujte únik tepla

Nadkrokevní izolace.

Tyto systémy nabízejí řadu výhod a nové technologické řešení bydlení v podkroví. Minimalizované úniky tepla, téměř žádné tepelné mosty, hezký a příjemný vzhled v interiéru. Systém je vhodný spíše na novostavby, ale vyřešily jsme i rekonstrukci kde výsledek byl dle investora famózní.

Nadkrokevní izolace provádíme se systémem Topdek, kde se jedná o PUR desky, nebo systém Isover, to je kombinace čedičové vaty a EPS trámců. U obou systémů jsme prošli podrobným školením.

Podívejte se ven

Okna.

Bez oken v podkroví si již nedokážeme RD už ani představit. Nabízíme montáž dvou největších výrobců střešních oken na ČR trhu. Jedná se o produkty ROTO a VELUX. Na oba produkty jsme certifikovaní a můžeme je doporučit a s chutí montovat ve vašem domě nebo kanceláři.

Pracovník Juppa

Máte na nás další otázky?

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE!

Více info

Adresa

Králův Dvůr